Repertuar

1 So

16:00

AKADEMIA MR KLEKS

Elżbieta Chowaniec
Festiwal mała talia
Duża Scena

19:00

HEROINY

Agata Biziuk
Mała Scena

4 Wt

09:00

DZIADEK MRÓZ. PO CO KOMU ZIMA?/Festiwal MAŁA TALIA

Marta Marzęcka-Wiśniewska, Piotr Wiśniewski
Festiwal mała talia
Duża Scena

11:00

DZIADEK MRÓZ. PO CO KOMU ZIMA?/Festiwal MAŁA TALIA

Marta Marzęcka-Wiśniewska, Piotr Wiśniewski
Festiwal mała talia
Duża Scena

19:30

BĄDŹ TAKA, NIE BĄDŹ TAKA

Joanna Satanowska
Poza Siedzibą

5 Śr

09:00

TOMCIO PALUSZEK / Festiwal MAŁA TALIA

Dariusz Wiktorowicz
Festiwal mała talia
Duża Scena

11:00

TOMCIO PALUSZEK / Festiwal MAŁA TALIA

Dariusz Wiktorowicz
Festiwal mała talia
Duża Scena

6 Cz
Festiwal mała talia
Duża Scena
Festiwal mała talia
Duża Scena

7 Pt

09:00

MAŁY KSIĄŻĘ

Antoine de Saint-Exupéry
Festiwal mała talia
Duża Scena

11:30

MAŁY KSIĄŻĘ

Antoine de Saint-Exupéry
Festiwal mała talia
Duża Scena

19:00

RECEPTA NA...BÓL GŁOWY

Kabaret NaTenCzas
Mała Scena

8 So

15:00

MAŁY KSIĄŻĘ

Antoine de Saint-Exupéry
Festiwal mała talia
Duża Scena

19:00

RECEPTA NA...BÓL GŁOWY

Kabaret NaTenCzas
Mała Scena

9 Nd

16:00

RECEPTA NA...BÓL GŁOWY

Kabaret NaTenCzas
Mała Scena

10 Pn

11 Wt

12 Śr

11:00

Duża Scena

18:00

IKEBANA

Marcin Skóra
Mała Scena

13 Cz

11:00

Duża Scena

18:00

IKEBANA

Marcin Skóra
Mała Scena
Scena Undergound

14 Pt

11:00

Duża Scena

18:00

Duża Scena

15 So

18:00

Duża Scena

18:00

APETYT NA CZEREŚNIE

Agnieszka Osiecka
Mała Scena

16 Nd
Scena Undergound

16:00

APETYT NA CZEREŚNIE

Agnieszka Osiecka
Mała Scena

18:00

Duża Scena

17 Pn
Duża Scena
Duża Scena

18 Wt

19 Śr

09:00

LOKOMOTYWA II

Jan Brzechwa, Aleksander Fredro, Maria Konopnicka, Julian Tuwim
Duża Scena

11:30

LOKOMOTYWA II

Jan Brzechwa, Aleksander Fredro, Maria Konopnicka, Julian Tuwim
Duża Scena

20 Cz

09:00

LOKOMOTYWA II

Jan Brzechwa, Aleksander Fredro, Maria Konopnicka, Julian Tuwim
Duża Scena

11:30

LOKOMOTYWA II

Jan Brzechwa, Aleksander Fredro, Maria Konopnicka, Julian Tuwim
Duża Scena

21 Pt

18:00

APETYT NA CZEREŚNIE

Agnieszka Osiecka
Mała Scena

22 So

23 Nd

24 Pn

25 Wt

26 Śr

27 Cz

28 Pt

19:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

29 So

18:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

18:00

BĄDŹ TAKA, NIE BĄDŹ TAKA

Joanna Satanowska
Mała Scena

30 Nd

18:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

18:00

BĄDŹ TAKA, NIE BĄDŹ TAKA

Joanna Satanowska
Mała Scena

31 Pn

18:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

21:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena