Repertuar

ATRAMENTOWA - Koncert Stanisławy Celińskiej/Talia
  ATRAMENTOWA - Koncert Stanisławy Celińskiej/Talia

GRANY W DNIACH:

O SPEKTAKLU:

Czas trwania:

90 min

Stanisława Celińska to przede wszystkim znakomita, wszechstronna aktorka występująca zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą.


Na „Atramentowej” wciela się w swoją kolejną wspaniałą rolę – pieśniarki, która rozumie o czym śpiewa i wie jak zaczarować słuchacza swoim charyzmatycznym głosem wykorzystując pełną paletę barw i emocji. W trakcie koncertu usłyszymy utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory Artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha.


http://stanislawacelinska.pl

 

Koncert prezentowany w ramach XX Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia 2016.

 

Festiwal dofinansowany z budżetu Miasta Tarnowa, ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz sponsorów: Grupę Azoty (Partner Główny), Tikkurilę Polska S.A.,  Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A., Firmę Roleski (Sponsorzy nagród indywidualnych). Festiwal pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.