Repertuar

Zimowe Spotkania Zakochanych w Tarnowie
  Zimowe Spotkania Zakochanych w Tarnowie

GRANY W DNIACH:

O SPEKTAKLU:

Czas trwania:

100 min

Na niedzielny zimowy wieczór 10 lutego organizatorzy proponują wspólne wyjście do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie na sztukę "Małe zbrodnie małżeńskie", której reżyserem jest tarnowianka - pani Ewa Marcinkówna. Tym razem Tarnów odwiedzą goście - aktorzy krakowskiego teatru Bagatela.

Autorem powieści o tym samym tytule jest Eric-Emmanual Schmitt - jeden z najbardziej cenionych we Francji i w Europie dramaturg i powieściopisarz, autor takich bestsellerów jak "Oscar i pani Róża" oraz "Marzycielka z Ostendy".

"Małe zbrodnie małżeńskie" to przewrotna, ironiczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji psychodrama, o związku dwojga kochających się ludzi. Jeden wyjątkowy wieczór z życia małżeństwa z piętnastoletnim stażem. Mamy nadzieję, że będzie to również wyjątkowy wieczór dla Państwa! Serdecznie zapraszamy.

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Niedziela, 10 luty 2013 roku. Godzina 18.00

Rezerwacja miejsc na stronie www.zakochaniwtarnowie.pl oraz w kasie teatralnej.

--

„Zakochani w Tarnowie” to autorski projekt edukacyjno – kulturalny łączący ciekawe elementy artystyczne, rozrywkowe, teatralne i filmowe. Na każdą porę roku proponujemy małżeństwom różnorodne i atrakcyjne sposoby wspólnego spędzania czasu. Współtworzymy wydarzenie, które zamieni Waszą codzienność w romantyczną randkę we dwoje, dotykającą tajemnicy miłości i jej geometrycznej wielowymiarowości. Burzymy stereotypy w myśleniu i mówieniu o miłości, proponując opowieści i historie ludzi twórczych, osób z pasją, zapracowanych, ale wciąż kochających.

Tarnów jest wyjątkowym miastem. Jedni nazywają go perłą renesansu, inni dostrzegają w nim polski biegun ciepła. A my uważamy, że tym, co wyróżnia nasze miasto, są przede wszystkim jego mieszkańcy. To my sami tworzymy niepowtarzalny klimat Tarnowa, rozgrzewamy bieguny naszego życia, obdarzając wszystkich dookoła ciepłem i serdeczną życzliwością.

Starannie pielęgnujemy nasze dziedzictwo kulturowe i społeczne, przez co nieustannie kreujemy nową jakość życia, które ciągle się odradza i przemienia wraz z porami roku.

„Zakochani w Tarnowie” to prezentacja oryginalnych pomysłów dla wszystkich pragnących budować lub odbudować swoje relacje i uczucia z innymi.

To inspirujące propozycje dla ludzi, którzy wybrali siebie na dobre i na złe. Chcemy wyzwolić u wszystkich nadzieję i wiarę w drugiego człowieka, którego kochamy i obdarzamy miłością.

Dzielimy się tym, co dobre i z determinacją chcemy pomóc w tworzeniu trwałych fundamentów szczęśliwego związku.

Wierzymy w miłość, która codziennie nas przemienia, czyni lepszymi i bardziej wrażliwymi ludźmi. Wierzymy, że każdy może doświadczyć takiego uczucia. Wierzymy, że i Ty potrafisz dzielić się piękną miłością. Miłością przez duże M.

10 luty godz. 18.00. Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Ul. Mickiewicza 4.

Rezerwacja miejsc na stronie www.zakochaniwtarnowie.pl .