Repertuar

VII KONCERT ZADUSZKOWY
  VII KONCERT ZADUSZKOWY

GRANY W DNIACH:

O SPEKTAKLU:

Czas trwania:

90 min

Klezmorim Trio, kwartet Con Affetto oraz Anna Podkościelna-Cyz, Milena Łącka, Piotr Kita, Paweł Mazur, Stanisław Migała, Bartek Roju Rojek i Robert Wypasek – to skład tegorocznego siódmego Koncertu Zaduszkowego. Wydarzenie w dwóch odsłonach organizuje 3 listopada br. Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO.

Podobnie jak w latach poprzednich odbędą się dwa koncerty –
o godz. 15.00 i 18.00. Oba na dużej scenie Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, który jest współorganizatorem wydarzenia. Dla wszystkich czeka mnóstwo niespodzianek. Koncert poprowadzi dziennikarz muzyczny Krzysztof Borowiec.

Bilety wstępu w cenie 45 zł są dostępne w siedzibie Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO przy ul. Jana Kochanowskiego 30 w Tarnowie codziennie od godz. 7.30 do 19.00. Zebrane przy tej okazji pieniądze zostaną przeznaczone na działalność Przedszkola Mały Książę w Tarnowie dla dzieci z autyzmem i niepełnosprawnościami.
Koncert Zaduszkowy w tarnowskim Teatrze to już cykliczne wydarzenie, podczas którego artyści i publiczność wspierają działalność Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO. Obecnie pod opieką placówek Stowarzyszenia jest blisko 300 dzieci. Organizacja prowadzi w Tarnowie przedszkole dla dzieci z autyzmem i niepełnosprawnościami, poradnię z zespołem wczesnego wspomagania rozwoju, sieć gabinetów integracji sensorycznej i aktywną świetlicę terapeutyczną.
W czasie tegorocznych koncertów będzie promowany Kalendarz 2020, który powstał z okazji 15-lecia działalności Stowarzyszenia. Bohaterami kalendarza są dzieci z Przedszkola Mały Książę. Po koncertach kalendarz będzie można kupić.

www.ichlepszejutro.pl